У Фахову мистецькому коледжі Академії відбулася онлайн зустріч студентів з представницями Жіночого консорціуму України

3 травня 2023 року представниці Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» провели зустріч зі студентами Коледжу Академії. Подія відбулась завдяки експертці з прав дитини, соціальній педагогині, менторці дитячих  проєктів Жіночого консорціуму України Світлані Тарабанової та випускниці кафедри сценічного мистецтва Академії, а тепер магістрантки Навчально-наукового інституту педагогіки та психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, консультантки психологічної лінії підтримки для підлітків та молоді «рівний-рівному», тренерки дитячих проєктів Жіночого консорціуму України Варварі Меланії Волокити.

Жіночий консорціум України – об’єднання, засноване у 2001 році жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок й чоловіків та добробуту дітей в Україні. На сьогодні Жіночий консорціум налічує 15 обласних осередків та 25 жіночих громадських організацій в кожній з областей України.

Пані Світлана та пані Варвара Меланія, в рамках зустрічі, ознайомили студентів з матеріалами, які стосуються правової освіти молоді, надали інформацію про організації, що здатні надати допомогу у разі, якщо дитина зазнає фізичного, психологічного, економічного, сексуального насильства, або стає його свідком та алгоритми дій в цих випадках. Під час інтерактивних вправ були обговорені способи поширення інформації про протидію й запобігання насильству.

Дякуємо пані Світлані й пані Варварі Меланії за результативну зустріч та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Експертка з прав дитини, соціальна педагогиня, менторка дитячих проєктів Жіночого консорціуму України
Світлана Тарабанова
Консультантка психологічної лінії підтримки для підлітків та молоді «рівний-рівному», тренерка дитячих проєктів
Жіночого консорціуму України